Arsenal vs Newcastle 3:0

2008.01.29. 23:38

Higattan,kimérten,és megfontoltan játszodtunk a newcastle ellen mely az elsö félidöben inkább kivárásra gyors kontrákra fektete a hangsulyt a Wenger és fiai Bt, mely kisértitesen hasonlitot az Fa cupa vasárnapi derbyére a Newcastle united ellen.Az elsö félidöben igen magas labdabirtoklási arányal rendelkeztünk 76-24% ekkor már sejteni lehetet gól van elökészülöben mely 38 percben Adebayor értékesitet-oh man?Megkell jegyezni hogy rengeteget javult Arsenal helyzetkihasználása útobbi szezonhoz képest mivel elsö félidö adatai alapján 3 kapufelé és 1 kapuratartó lövéssel igazolta az én észrevételemet és folytatodgyon igy szezonvégéig.oh-man god?Adebayor és megint gólt szerzett végre van vérbeli befelyezöcsatárunk ami nem kis dolog manapság és ilyen mutatókal.beszéljek egy kicsit a többi játékosokról Sagna Gallas ,Senderos,Clichy,szinte kinai nagy falat képeztek védelem tengelyében és evvel esélyt sem hagyva newcastle támadóiknak,bár a második félidöben rendre többet veszélyeztetet a Newcastle ugy57 perc tájékán,de mindig volt egy védö aki tisztázni tudott.ami ezután jött legjobb idözitésben a Flamini bombagólja közel 30 méteröl,ilyen gólt ritkán látni az Emiratesben,nálam az év gólja,simán.ekkor már a szarkák törött szárnyakkal ficánkoltak és minden reményük szerte foszlot 2:0 után,közben Edut lecserélték helyette veterának nem mondható de annál inkább a hátulgombolos Nicklas Bendtner,akinek tul sok ideje nem volt de igy is golpaszt adott Fabregasnak igy már 3:0 a mi javunkra.tehát remek mérközés volt remélem a City ellen is eredményesek leszünk.egybegyurva tegnapi meccset gyors kontrákal,szélen lévö ellentámadásokkal,és igen erös védelemmel minöségi futballt sikerült legyártania az Arsenálnak mely a közönség vastapsal dijazta eszt a csodálatos estét. ismétlem Asenal vs Newcastle ismélten 3:0